The Most Viewed Videos of all Time
Welcome
Login / Register

'Kam 5 ditë pa gjumë, s'do fle këtu', Rama batuta në Kënetë: Sa frikacakë ju nga Gramshi

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in Top 10
16 Views

Description

Kryeministri Edi Rama bashkë me ambasadorin e BE në Shqipëri Luigi Soreca, bashkë me ekspertët francezë kanë vizituar disa banesa në zonën e ish-Kënetës në Durrës duke parë nga afër dëmet në banesat e tyre. Gjatë komunikimit me ekspertët francezë Rama tha se duhet dhënë më shumë siguri dhe besim te banorët duke evidentuat problemet që kanë banesat e tyre.

Rama: Është shumë e rëndësishme sepse siç e dini, sepse për të gjithë ka probleme. Është e rëndësishme për të dhënë më shumë besim dhe siguri. Duhet ndarë se çfarë problemi kanë banesat e tyre.

Eksperti francez: Të gjithë duhet të dalin jashtë banesave. Në këtë pjesë duhet të qëndrojnë vetëm inxhinierët.

Më pas Rama vizitoi një familje në zonën e Kënetës duke shkëmbyer edhe disa batuta me të zonjën e shtëpisë.

Rama: Kam pesë ditë pa gjumë, nuk do fle këtu. Nuk kemi ardhur për të fjetur. Të gjithë nga Gramshi keni ardhur, sa frikacakë qenkeni ju nga Gramshi. Do më kërkosh punë shteti tani ti.

Banorja: Jo më dua një punë të punoj, në market atje.

Post your comment

Comments

Be the first to comment
RSS